Eseménynaptár

h k sze cs p szo v
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 

Hírlevél feliratkozás

2020. szeptember 08.

Szent István keresztény hagyatéka – a Szent Korona vármegyéi kiállítás

Időpont: 2020. augusztus 20. 11:00 - 2020. október 02. 17:00
Helyszín: Művészetek Háza

A "Szent István keresztény hagyatéka – a Szent Korona vármegyéi" című vándorkiállítás a Trianoni sorstragédiára emlékezés jegyében született egy három éves projekt eredményeként. Kovách Anton festőművész alkotásain keresztül mutatja be a történelmi Magyarország vármegyeszékhelyeit.

A magyar gyökerekkel rendelkező neves kárpátaljai ruszin festőművész több éven és több ezer kilométeren át tartó művészeti, kulturális és történelmi utazásából született alkotások a valamikor történelmi "Nagymagyarország" 64 vármegyeszékhelyét mutatják be a képzőművészet eszközeivel.

A 17 állomásosra tervezett rendezvénysorozat az esztergomi kiállítás után Szekszárdon a Művészetek Házában tekinthető meg 2020. október 3-ig.

Nyitva tartás:

  • Kedd-szombat 10:00-17:00

Információ:

  • A belépés díjtalan.

FELFÜGGESZTVE: Szekszárdi Őszelő

Időpont: 2020. szeptember 04. 18:00 - 2020. szeptember 13. 17:00
Helyszín: Béla király tér

A rendezvény felfüggesztve, a részletekért ide kattintson!

A szekszárdi Béla király téren péntektől koncertek, bemutatók és étkesek várják az érdeklődőket!

PROGRAM:

Szeptember 4. (péntek):

  • 18:00 - Iberican Táncegyesület műsora (Zumba bemutató Sági Ildivel és csapatával)
  • 20:00 - A Csobogó együttes koncertje

Szeptember 5.(szombat):

  • 17:00 - Holló Együttes gyermekkoncertje
  • 18:30 - MESZ Dance Tánccsoport műsora
  • 20:00 - Csurgó Zenekar koncertje és Táncház

Szeptember 6. (vasárnap):

  • 18:00 - MMS – Szekszárdi Mozgásművészeti Stúdió interaktív táncbemutatója
  • 20:00 - Barbária koncertje

Szeptember 7. (hétfő):

  • 17:30 -Dolce Dance Tánciskola – Pezsgő kubai hangulat – latin táncbemutató és tánctanítás

Szeptember 8. (kedd):

  • 18:30 - Interaktív Zumba óra Sági Ildivel

2020. szeptember 9. (szerda):

  • 18:00 - Interaktív Cardió Dance edzés Hacsa Mónikával

Szeptember 10. (csütörtök):

  • 14:00 - Szeretet Lángja – Segítséggel élő és egészséges emberek közvélemény formáló, érzékenyítő rendezvénye
  • 19:00 - Velorex GTI koncertje

Szeptember 11. (péntek):

  • 18:00 - PTE IGY Gyakorló Általános Iskola, AMI és Gyakorlóóvoda Táncművészeti Tagozatának műsora
  • 19:00 - Nu-Line Experiment koncertje
  • 21:00 - Utcabál a Bravo Zenekarral

Szeptember 12. (szombat):

  • 10:00 - Mozogj együtt Sasival!
  • 10:00 - Gemenc Hangja 2020 – Könnyűzenei énekverseny diákok részére popdal és musical kategóriában (Helyszín: Vármegyeháza udvara - esőhelyszín: Babits Mihály Kulturális Központ, Rendezvényterem)
  • 19:00 - Tücsök Zenés Színpad Nyárzáró Koncertje (Helyszín: Vármegyeháza udvara)
  • 21:30 - Utánam Srácok koncertje

Szeptember 13.(vasárnap):

  • 17:00 - Alisca Brass Band koncertje

Résztvevő pincészetek:

  • Dúzsi Tamás Pincéje
  • Gyűszűbirtok
  • Pósta Borház
  • Savanya Pálinkaház
  • Sárosdi Pince
  • Tringa Borpince

Étkesek:

  • Gringobár Herczig Gábor
  • Twist & Chips
  • Casa de Churros
up