Eseménynaptár

h k sze cs p szo v
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Hírlevél feliratkozás

48. Tolna Megyei Gyermekrajz Pályázat díjazottjai

Az alábbi iskolák és diákok munkái kerültek díjazásra a 3 fős zsűri (Adorjáni Endre, Kovács Ferenc, Pék Jánosné) által:

Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola: CSOPORTDÍJAS

  • Fazekas Gerda 3.o. - Meseillusztráció: A vajaspánkó (Felk.tanár: Dr. Kovácsné Baldauf Éva)
  • Fazekas Gerda 3.o. – Adventi vásár Szekszárdon (Felk.tanár: Dr. Kovácsné Baldauf Éva)
  • Győri Lili 3.o. – Kirándul az osztály (Felk.tanár: Kiss-Dala Marianna)
  • Szabó László 3.o. – Ősszel (Felk.tanár: Kiss-Dala Marianna) KÜLÖNDÍJAS
  • Szommer Luca 3.o. – Meseillusztráció: A vajaspánkó (Felk.tanár: Dr. Kovácsné Baldauf Éva)

Wosinsky Mór Általános Iskola és AMI, Tolna

  • Lakatos Dávid 1.o. (Felk.tanár: Götz Lívia)
  • Pata Balázs 5.o. – Hínár közt (Felk. tanár: Kiss Józsefné)
  • Bérces Noémi 6.o. – Kristályhegy (Felk. tanár: Kiss Józsefné)

Szent Mór Általános Iskola, Tolna

  • Papp Dominik 4.o. – (Felk.tanár: Jakab Géza)
  • Viszti Valentin 6.o. – (Felk.tanár: Jakab Géza)

Dienes Valéria Általános Iskola

  • Hegedüs Ámina 3.o. – Tavasz (Felkész. tanár: Csabai Zsuzsanna)
  • Link Andrienn 3.o. – Mese (Felkész. tanár: Csabai Zsuzsanna)
  • Simon Milán 3.o. – Tavasz (Felkész. tanár: Csabai Zsuzsanna)
  • Molnár Mercédesz 5.o. – Téli álom (Felkész.tanár: Balaskó Krisztina) KÜLÖNDÍJAS

Garay János Alapfokú Művészeti Iskola

  • Lengyel Barna 3.o. – A legjobb tengerpart (Felk.tanár: Fehér Balázs, Posztós Éva) KÜLÖNDÍJAS
  • Lakatos Levente 2.o. – Kalandorok egy távoli bolygón (Felkész. tanár: Szántói Krisztián)
  • Orbán-Zaják Luca 7.o. – Erdei álom (Felkész. tanár: Tápai-Kovács Anna)

Sióagárdi Általános Iskola

  • Csécsei Flóra 1.o. (Felkész. tanár: Tápai-Kovács Anna)
  • Péter Emma 3.o. (Felkész. tanár: Tápai-Kovács Anna)

Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola

  • Kocsis Nátán 4.o. – A szeplős oroszlán (Felk. tanár: Kernerné Kovács Erzsébet)
  • Jenei Máté 4.o. – Didergem. (Felk. tanár: Kernerné Kovács Erzsébet)

Comenius Általános Iskola, Szekszárd

  • Matuz Barbara 1.o. – Tavaszi kép (Felk.tanár: Jakab Géza)

Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

  • Brauer Míra 3.o. (Felk.tanár:Vercse Adél)
  • Künsztler Eliza 3.o. (Felk.tanár:Vercse Adél)
  • Juhász Blanka 4.o. (Felk.tanár:Vercse Adél)
  • Kardos Bianka 6.o. (Felk.tanár: Kertész Jánosné)
  • Gáspár Andrea 7.o. KÜLÖNDÍJAS (Felk.tanár: Kertész Jánosné)

Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola Pörbölyi Telephelye

  • Csillag Péter 4.o. – Mátyás király igazmondó juhásza (Felk.tanár: Busáné Jordán Judit)

Györei Templom Általános Iskola

  • Tasnádi Márk 5.o. – A háromágú tölgyfa tündére (Felk.tanár:Vercse Adél)

Szent József Iskola Központ, Szekszárd

  • Birtalan Kincső 3.o. – Paris (Felk.tanár: Jakab Géza)

Szekszárdi I. Béla Gimnázium Bezerédj István Általános Iskolája, Szedres

  • Bódai Bálint 1.o. – A bohóc
  • Ignácz Dárius 2.o. – Mesemadár
  • Kovács Kármen Mónika 2.o. – Mesemadár KÜLÖNDÍJAS
  • Kiss-Kovács Erik 4.o. – Tollak

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola CSOPORTDÍJAS

  • Papp Lili 1.o. - Felk. tanár: Fekete Gyöngyi
  • Szűcs Tímea 1.o. – Felk.tanár: Fekete Gyöngyi
  • Bányai Brigitta 2.o – Felk.t.: Fekete Gyöngyi KÜLÖNDÍJAS
  • Jakab Zita 2.o. - Felk. tanár: Fekete Gyöngyi
  • Kovács Virág 2.o. – Felk. tanár: Fekete Gyöngyi

Szekszárdi Baka István Általános Iskola

  • Andi Hanga 1.o. – Kovács Ferenc KÜLÖNDÍJASa (Felk. tanár: Will-Polgár Judit)
  • Balla Eszter 1.o. (Felk. tanár: Will-Polgár Judit)
  • Szikszai Dávid 1.o. (Felk. tanár: Will-Polgár Judit)
  • Bicskei Bianka 2.o. – Földünk… KÜLÖNDÍJAS (Felk.tanár: Német Ildikó)
  • Hága Kamilla 2.o. – Mesebeli város (Felk.tanár: Német Ildikó)
  • Radó Sára 2.o. – Jancsi és Juliska (Felk.tanár:Gyulainé Vadász Ágnes)
  • Vesztergombi Barnabás 2.o. – Minden háznak más a füstje KÜLÖNDÍJAS (Felk.tanár: Német Ildikó)

Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSOPORTDÍJAS

  • Kőváry-Szőts Jónás 5.o. – Éjszaka Tamásiban (Felkész. tanár: Rill Mária)
  • Neubauer Sára 6.o. – A mezőn (Felkész. tanár: Rill Mária) KÜLÖNDÍJAS
  • Szabó Klaudia 7.o. – Városunk (Felkész. tanár: Rill Mária)
  • Szentgyörgyi Adél 7.o. – Dzsungelben (Felkész. tanár: Rill Mária) KÜLÖNDÍJAS

Szeretettel gratulálunk a kiállítás valamennyi résztvevőjének és felkészítő tanáraiknak!

up